07 kwietnia 2020
Aktualności

7 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku to święto miało szczególny charakter. Wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy ochrony zdrowia walczą z pandemią. DZIĘKUJEMY LEKARZOM, PIELĘGNIARKOM, RATOWNIKOM MEDYCZNYM, TECHNIKOM I LABORANTOM MEDYCZNYM ORAZ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM OCHRONY ZDROWIA! JESTEŚMY Z WAMI!

20 stycznia 2020
Aktualności

Informujemy, że z dniem 20 stycznia 2020 roku Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych zmieniła numer konta do wpłat wszystkich opłat związanych z kształceniem studentów. Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat na nowy numer konta:

Bank PEKAO S.A.
57 1240 1112 1111 0010 9595 5327

Kolejny kierunek z uprawnieniami magisterskimi. Już od października ruszą studia drugiego stopnia na dietetyce.
17 stycznia 2020
Aktualności
Kolejny kierunek z uprawnieniami magisterskimi. Już od października ruszą studia drugiego stopnia na dietetyce.
Miło nam poinformować, że na podstawie decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, z dnia 8 stycznia 2020 r., nasza uczelnia otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia, o profilu praktycznym na kierunku dietetyka.
Od października 2020 roku startujemy z nowym kierunkiem! FIZJOTERAPIA jednolite studia magisterskie, stacjonarne i niestacjonarne.
10 grudnia 2019
Aktualności
Od października 2020 roku startujemy z nowym kierunkiem! FIZJOTERAPIA jednolite studia magisterskie, stacjonarne i niestacjonarne.
Według corocznego badania "Barometr zawodów", fizjoterapeuta jest jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów w Polsce. Jeśli chcesz zapewnić sobie pewną i bezpieczną przyszłość zachęcamy do podjęcia studiów w naszej uczelni. 
Bezpłatne kursy dla studentów pielęgniarstwa
05 grudnia 2019
Aktualności
Bezpłatne kursy dla studentów pielęgniarstwa
Studenci, którzy podejmą edukację na studiach magisterskich kierunku Pielęgniarstwo będą mieli możliwość  wzięcia udziału w jednym z bezpłatnych kursów specjalistycznych, zakończonych egzaminem.
 STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO
20 listopada 2019
Aktualności
STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO

Z radością informujemy, że na podstawie decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 30 października 2019 r., Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych uzyskała uprawnienie do prowadzenia studiów drugiego stopnia (studia magisterskie) o profilu praktycznym na kierunku Pielęgniarstwo.

NOWE SZKOLENIA W PWSBIA - ROZLICZANIE FUNDUSZY UNIJNYCH
26 września 2019
Aktualności
NOWE SZKOLENIA W PWSBIA - ROZLICZANIE FUNDUSZY UNIJNYCH

Zapraszamy na cykl szkoleń organizowanych przez naszą uczelnię, dotyczących rozliczania funduszy unijnych.  Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów - ekspertów z dziedziny finansów i zamówień publicznych.

KORONAWIRUS. CO TRZEBA WIEDZIEĆ?
27 lutego 2020
Wydarzenia
KORONAWIRUS. CO TRZEBA WIEDZIEĆ?
w dniu 29 lutego br. (sobota) o godz. 13.20 w sali A-502 (sala Chopin; Bud. A, V piętro) odbyło się szkolenie na temat: KORONAWIRUS. CO TRZEBA WIEDZIEĆ? Szkolenie prowadziła dr n. med. Małgorzata Tomaszewska - Kowalska, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego.
Minister Zdrowia uhonorował prof. dr. hab. Wojciecha Marczyńskiego
20 stycznia 2020
Aktualności
Minister Zdrowia uhonorował prof. dr. hab. Wojciecha Marczyńskiego

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski przekazał 15 stycznia br. listy gratulacyjne i wręczył nagrody.
Za całokształt dorobku nagrodzony został prof. dr hab. Wojciech Marczyński, który współpracuje z Naszą Uczelnią.

Żywność wysokiej jakości
13 stycznia 2020
Aktualności
Żywność wysokiej jakości

W dniu 11 stycznia studenci III roku kierunku dietetyka mieli okazję wysłuchać wykładu na temat "Żywność wysokiej jakości", który przedstawił dyrektor Departamentu Promocji i Jakości Żywności Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi p. Michał Rzytki. Problematyka okazała się bardzo interesująca dla studentów, czego dowodem były liczne pytania nawet  po wykładzie.

07 stycznia 2020
Aktualności
Dbaj i lecz. O wykorzystaniu zasad ajurwedy w kosmetologii
O wykorzystaniu zasad ajurwedy w kosmetologii w czasopiśmie Przemysł Farmaceutyczny pisze mgr Iwona Jakubiak wykładowca na kierunku Kosmetologia Naszej Uczelni.
07 stycznia 2020
Aktualności
Rok 2020 rokiem pielęgniarki i położnej

Jak podała Światowa Organizacja Zdrowia, pielęgniarki i położne stanowią ponad 50% pracowników systemów opieki zdrowotnej w wielu krajach. Na cześć 200. rocznicy urodzin Florence Nightingale WHO ogłosiła rok 2020 „Rokiem pielęgniarki i położnej”. „Pielęgniarki mogą realnie wpływać na zdrowie publiczne”

18 grudnia 2019
Aktualności
Życzenia i plany na nowy rok. Świąteczno-noworoczne spotkanie w PWSBiA.

Moc życzeń i wspomnienie założyciela PWSBiA, prof. dr. Tadeusza Koźluka. W podniosłej atmosferze władze Uczelni podzieliły się z pracownikami i współpracownikami, wigilijnym opłatkiem.

16 grudnia 2019
Aktualności
10 powodów dla których warto być pielęgniarką
Zapraszamy do lektury bardzo ciekawego artykułu autorstwa Pani Weroniki Nawara, dotyczącego zawodu pielęgniarki / pielęgniarza, traktującego o korzyściach płynących z wykonywania tego pięknego zawodu.
01 grudnia 2019
Aktualności
1 grudnia - Światowy Dzień AIDS

Z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dzień 1 grudnia jest uroczyście obchodzony (od 1988 roku) jako Światowy Dzień AIDS.Święto to ma na celu umożliwienie organizacjom rządowym, pozarządowym i lokalnym, jak również osobom indywidualnym zwrócenie uwagi na walkę z AIDS, a także uświadomić konieczność pomocy ludziom zakażonym wirusem HIV i chorym na AIDS oraz ich bliskim.

20 listopada 2019
Aktualności
18-24 listopada 2019. Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach

Antybiotyki są uznawane za jedno z największych osiągnięć medycyny XX wieku, jednak ich skuteczność, a także wprowadzanie na rynek coraz to nowych spowodowały, że zaczęto je stosować w nadmiarze, nieodpowiedzialnie i często „na wszelki wypadek”.

14 listopada 2019
Aktualności
14 listopada - Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

Cukrzyca jest chorobą społeczną, na którą zapada coraz większa liczba osób. Na świecie co 5 sekund diagnozuje się cukrzycę u kolejnej osoby. To również dzień urodzin odkrywcy insuliny, laureata Nagrody Nobla, doktora Frederica Bantinga.

13 listopada 2019
Aktualności
Bezpieczeństwo farmakoterapii w praktyce pielęgniarki i położnej

W dniu 13 listopada 2019 roku  odbyła się się w  auli Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN II Konferencja naukowa „Bezpieczeństwo farmakoterapii w praktyce pielęgniarki i położnej,, zorganizowana przez Komisję Naukową WOIPiP, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „ STOCER” oraz Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie.

13 listopada 2019
Wydarzenia
ROSYJSKI TYDZIEŃ CYFROWY W EUROPIE
W ramach Rosyjskiego Tygodnia Cyfrowego zapraszamy w dniach 16 i 17 listopada na konferencję naukowo - edukacyjną Cyfrowa gospodarka Rosji organizowaną przez Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury.
07 listopada 2019
Wydarzenia
Zapraszamy na sympozjum
W dniach 15-16 listopada na terenie naszej Uczelni odbędzie się sympozjum naukowe nt.: "Standardy Gastroenterologiczne, Hepatologiczne i Żywieniowe w praktyce lekarza rodzinnego i pediatry", którego organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania i Rozwoju Kliniki Gastroenterologii, Hepatologii i Zaburzeń Odżywiania Instytutu “Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”
28 października 2019
Aktualności
Pielęgnowanie świata dla zdrowia

ICN ( Międzynarodowa Rada Pielęgniarek) ogłasza temat Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek 2020 roku.

26 października 2019
Aktualności
Warsztaty Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe

W dniu 26 października br. w Naszej Uczelni  odbyły się warsztaty Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe umiejętności interpersonalnych z trenerem  grupy TROP – coachem moderatorem.

25 października 2019
Wydarzenia
Studenci pielęgniarstwa z Francji

25 października br gościliśmy studentów kierunku Pielęgniarstwo z  MFR Chapeau Cornu MORESTEL. Z uczelnią MFR Chapeau Cornu podpisaliśmy Porozumienie Partnerskie  dotyczące współpracy dydaktycznej, naukowej i klinicznej oraz uzgodniliśmy warunki wspólnego aplikowania o polsko-francuskie projekty naukowo-badawcze.

22 października 2019
Wydarzenia
Dziękujemy! Na zawsze pozostanie Pan w naszej pamięci

W dniu 22 października 2019 r. na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach odbył się zorganizowany przez Uczelnię i Fundację pogrzeb prof. dr. Tadeusza Koźluka – założyciela, wieloletniego rektora naszej Uczelni i Fundatora Fundacji Nowe Horyzonty.

21 października 2019
Aktualności
Smacznie, zdrowo, owocowo
21 października br. w Szkole Podstawowej im. ks. P. Ściegiennego w Bilczy odbyły się kreatywne warsztaty kulinarne pt. „Smacznie, Zdrowo, Owocowo”, mające na celu zachęcić uczniów do częstszego spożywania owoców, które są świetną alternatywną dla niezdrowych słodyczy.
13 października 2019
Aktualności
Dzień Ratownictwa Medycznego

13 października to DZIEŃ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO. Wszytkim, wykonującym ten odpowiedzialny zawód dziękujemy za niesienie pomocy potrzebującym, za ratowanie najcenniejszego daru jakim jest ludzkie zdrowie i życie.

07 października 2019
Aktualności
MLA International Bibliography with Full Text

Biblioteka Naszej Uczelni zachęca naszych Studentów do korzystania z serwisu książek elektronicznych MLA International Bibliography with Full Text.

28 września 2019
Wydarzenia
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/20

W dniu 28 września 2019 r. w naszej uczelni  odbyła się inauguracja roku akademickiego 2019/2020. Tradycyjnie naszą uroczystość rozpoczęło odegranie Mazurka Dąbrowskiego, po czym głos zabrał rektor PWSBiA, prof. dr Waldemar Dębski, który powitał zaproszonych gości, wszystkich zgromadzonych, a w szczególności studentów pierwszegu roku pielęgniarstwa - nowego kierunku studiów w PWSBiA.

11 września 2019
Aktualności
"PERSPEKTYWY 2019" już za nami!

W dniach 12 i 13 września spotkalismy się z Wami podczas kolejnej edycji Salonu Edukacyjnego "Perspektywy 2019". Cieszymy się z dużego zainteresowania naszą ofertą tegorocznych maturzystów.

09 sierpnia 2019
Aktualności
Pielęgniarka będzie mogła zostać specjalistą w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży

Pielęgniarka będzie mogła zostać specjalistą w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży Pielęgniarki, fizjoterapeuci, farmaceuci oraz diagności laboratoryjni będą mogli przystąpić do szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży.

30 lipca 2019
Wydarzenia
Razem z Warszawską Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych

Miło Nam poinformować, że Uczelnia nasza podpisała POROZUMIENIE  o wzajemnej współpracy z Warszawską Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych.

23 lipca 2019
Wydarzenia
Spotkanie liderów Pielęgniarek i Położnych

W dniu 23.07.2019 r. w Naszej Uczelni doszło do niezwykłego integracyjnego wydarzenia, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe.

02 lipca 2019
Aktualności
Pielęgniarstwo - decyzja Ministra Zdrowia

Z przyjemnoscią informujemy, że 2 lipca otrzymaliśmy pozytywną decyzję Ministra Zdrowia dotyczącą prowadzenia studiów licencjackich na kierunku pielęgniartstwo.

30 czerwca 2019
Wydarzenia
Zakończenie Roku Akademickiego

29 czerwca odbyło się zakończenie roku akademickiego 2018/2019, podczas którego kilkudziesięciu studentów odebrało dyplomy ukończenia studiów licencjackich - administracja, dietetyka i kosmetologia oraz inżynierskich - informatyka.

29 czerwca 2019
Wydarzenia
Dzień Otwarty w PWSBiA

29 czerwca odbył się ostatni przed przerwą wakacyjną Dzień Otwarty. Warto nas było tego dnia odwiedzić ze względu na możliwość wzięcia udziału w jednej z najważniejszych w życiu każdego studenta chwil - uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów.

17 czerwca 2019
Aktualności
To już ostatnia prosta!
Dla kilkudziesięciu naszych studentów 17. czerwca rozpoczął się ostatni etap studiów. Wiedzę zdobywaną poczas trzech lat nauki w PWSBiA będą mogli teraz potwierdzić przed komsją, której przewodniczy prorektor dr inż. Jerzy Rzytki.
05 czerwca 2019
Wydarzenia
V Interdyscyplinarna Międzynarodowa Konferencja Naukowa Dylematów Badawczych

27 czerwca 2019 r. odbędzie się V Interdyscyplinarna Międzynarodowa Konferencja Naukowa Dylematów Badawczych, której współorganizatorem jest nasza uczelnia.

04 czerwca 2019
Aktualności
EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie?

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Dołącz! Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych.

28 maja 2019
Wydarzenia
SZCZYT ZDROWIE 2019

Już 12 czerwca br. w Warszawie pod auspicjami Instytutu Ochrony Zdrowia i Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH odbędzie się SZCZYT ZDROWIE 2019.

27 maja 2019
Wydarzenia
Administracja, bezpieczeństwo i gospodarka – wspólne płaszczyzny badawcze

W dniach 26-27 maja 2019 r. w Prywatnej wyższej Szkole Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa p.t. „Administracja, bezpieczeństwo i gospodarka – wspólne płaszczyzny badawcze”. Udział w niej wzięli krajowi i zagraniczni przedstawiciele nauki oraz praktycy.

26 maja 2019
Wydarzenia
Dzień Otwarty PWSBiA za nami!!!

Dziękujemy za przybycie na Dzień Otwarty w PWSBiA. W programie Dnia Otwartego, który odbył się 25 maja br., przygotowaliśmy  Konferencję, spotkania z naszymi wykładowcami i studentami, możliwość zapoznania się z wyposażeniem naszych pracowni oraz perspektywami zawodowymi, jakie czekają na absolwentów kierunków Kosmetologia, Dietetyka , Administracja, Informatyka.

14 maja 2019
Aktualności
Dietetycy w ACM
11 maja gościliśmy w Domu Opieki Akademickiego Centrum Medycznego. W ramach zaliczenia przedmiotu Poradnictwo i edukacja żywieniowa studenci III roku kierunku dietetyka naszej uczeni wystąpili z serią wykładów dotyczących prawidłowego odżywiania.
14 maja 2019
Wydarzenia
Piknik Zdrowotny za Nami!!!

11 maja 2019 na zaproszenie Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe,  Rektor naszej uczelni dr Waldemar Dębski objął Honorowym Patronatem PIKNIK ZDROWOTNY, który odbył się w Centrum Społecznym Paca w Warszawie.

12 maja 2019
Aktualności
MakeYourSelf - make a game!

11 maja 2019 roku w naszej uczelni odbył się międzynarodowy polsko-białoruski hackathon - pierwszy w relacjach tych dwóch krajów.

12 maja 2019
Aktualności
Miedzynarodowy Dzień Pielęgniarek

12 maja to Międzynarodowy Dzień Pielegniarek. Z tej okazji składamy wszystkim Pielęgniarkom i Pielęgniarzom wyrazy głębokiego szacunku i uznania za codzienny trud, za serce i za opiekę nad pacjentami. Życzymy Wam siły i wytrwałości w realizacji codziennych zadań, sukcesów w życiu zawodomym, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz szczęścia w zyciu rodzinnym.

29 kwietnia 2019
Wydarzenia
Bezpieczeństwo jako przestrzeń działania administracji publicznej. Aspekty prawne, społeczne i ekonomiczne

28 kwietnia 2019 r. w naszej uczelni odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa p.t. Bezpieczeństwo jako przestrzeń działania administracji publicznej. Aspekty prawne, społeczne i ekonomiczne.

15 kwietnia 2019
Aktualności
Wizyta przedstawicieli Uczelni Partnerskiej z Ukrainy
W dniach 8–9 kwietnia br., gościliśmy w siedzibie naszej Uczelni pracowników naukowych z Iwano-Frankiwskiego Narodowego Technicznego Uniwersytetu Nafty i Gazu z Ukrainy – PhD, docent Andrzej UgrynowskI , dr hab. Wasyl Popowicz.
15 kwietnia 2019
Wydarzenia
Honorowy Patronat Uczelni na PIKNIKU ZDROWOTNYM
11 maja 2019 na zaproszenie Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe Uczelnia rektor naszej uczelni dr Waldemar Dębski objął Honorowym Patronatem PIKNIK ZDROWOTNY, który odbędzie się w Centrum Społecznym Paca w Warszawie.
 
20 marca 2019
Wydarzenia
Queen Silvia Nursing Award

W dniu 19. marca uczestniczyliśmy w ceremonii wręczenia nagrody Queen Silvia Nursing Award laureatce Paulinie Pergoł - studentce I roku studiów II stopnia na kierunku pielęgniarstwo Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM. Nagrodę wręczył Paulinie Ambasador Szwecji - Stefan Gullgren.

15 marca 2019
Wydarzenia
Ku przyszłości zawodowej - XII Siedleckie Targi Edukacyjne

Nasza Uczelnia w dniu  14 marca 2019 r. uczestniczyła w XII Siedleckich Targach Edukacyjnych Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach.

09 marca 2019
Wydarzenia
Perspektywy 2019 - dziękujemy!

W dniach 8. i 9. marca spotkalismy się z Wami podczas XXI Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego "Perspektywy 2019". Cieszymy się z dużego zainteresowania naszą ofertą tegorocznych maturzystów. A jeśli z jakiegos powodu nie udało się Wam dotrzeć na nasze stoisko - nic straconego! Zapraszamy do naszej uczeni na Bobrowiecką 9, a już we wrześniu na kolejną edycję targów edukacujnych organizowanych przez miesięcznik "Perspektywy".

14 lutego 2019
Wydarzenia
IV Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanenej

IV edycja Międzynarodowego Forum Medycyny Personalizowanej odbędzie się 5 marca 2019 roku w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem: "WARTOŚĆ ZDROWIA. Kluczowe aspekty Medycyny Personalizowanej: Value Based Healthcare i Value Based Pricing".

28 stycznia 2019
Aktualności
Interaktywne bazy EBSCO na Uczelni

Studenci oraz pracownicy Prywatnej Wyższej Szkoły Nauk Komputerowych i Medycznych  mogą korzystać z bazy interaktywnej  EBSCO. Wszystkie bazy udostępniane są na wspólnej platformie EBSCOhost.

21 grudnia 2018
Wydarzenia
Zajęcia anatomii w praktyce :)

Czy można sobie wyobrazić lepsze pomoce naukowe? Studenci Kosmetologii i Dietetyki na wystawie Body Worlds.

19 grudnia 2018
Aktualności
Rozbudowujemy naszą bazę dydaktyczną

Ogromne znaczenie dla jakości kształcenia w naszej uczelni ma jej baza dydaktyczna. Poza licznymi salami wykładowymi z profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym (rzutniki, komputery, tablice interaktywne), Uczelnia dysponuje pracowniami i laboratoriami.

07 grudnia 2018
Wydarzenia
Kongres Zdrowia Publicznego
W dniach 6-7 grudnia 2018 roku w Warszawie adbyła się V edycja Kongresu Zdrowia Publicznego. Kongres Zdrowia Publicznego to pierwsze międzyresortowe wydarzenie, gromadzące w jednym miejscu i czasie, przedstawicieli resortów odpowiedzialnych za kształtowanie zdrowia publicznego w Polsce.
21 listopada 2018
Aktualności
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, powstał on w 1973 roku w Stanach Zjednoczonych pod nazwą World Hello Day , jako odpowiedź na konflikt pomiędzy Egiptem, a Izraelem.

15 listopada 2018
Aktualności
17 listopada - Międzynarodowy Dzień Studenta!

Niewiele osób wie, że 17 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Studenta. A nie jest to nowe święto - zostało ustanowione już w 1941 roku, obchodzone jest w blisko 70 krajach świata.

08 listopada 2018
Wydarzenia
Uczniowie z Makowa Mazowieckiego w PWSBiA

Dnia 7 lispopada nasza uczelnia gościła uczniów z Makowa Mazowieckiego na pierwszym z cyklu wykładów prezentujących wiedzę biologiczną i medyczną, odnoszącą się do różnych dziedzin życia. Wykład na temat: Czy wszystko jest w rękach genów? Rola ekspozonu, poprowadziła dr Joanna Skubis – Zegadło.

30 września 2018
Wydarzenia
Inauguracjia roku akademickiego 2018/2019

29 września 2018 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/19, podczas której założyciel i dotychczasowy rektor naszej uczelni prof. dr Tadeusz Koźluk przekazał berło - symbol władzy rektorskiej - nowomianowanemu rektorowi PWSBiA dr. Waldemarowi Dębskiemu.

14 września 2018
Wydarzenia
Warszawski Salon Maturzystów
Tegoroczne targi edukacyjne organizowane przez miesięcznik PERSPEKTYWY już za nami. Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska.
12 lipca 2018
Aktualności
Co nowego na informatyce…

Informujemy, że od roku akademickiego 2018/2019 studia inżynierskie na kierunku informatyka niezależnie od formy kształcenia (studia stacjonarne i niestacjonarne) będą trwać 7 semestrów, a nie jak dotychczas 8 semestrów.

11 lipca 2018
Aktualności
Administracja

Stale rozszerzamy wachlarz miejsc, gdzie można odbyć praktyki. W roku akademickim 2018/2019 studenci kierunku Administracja będą mieli możliwość praktykowania w Głównym Urzędzie Miar.

29 czerwca 2018
Aktualności
Staż dla informatyków

IMMUSEC proponuje naszym studentom kierunku informatyka płatny staż lub odbycie praktyk. IMMUSEC to firma zajmująca się bezpieczeństwem systemów informatycznych – cyberbezpieczeństwem w Polsce i na świecie.

23 czerwca 2018
Wydarzenia
Uroczyste wręczenie dyplomów

23 czerwca 2018 roku odbyło się 26 w historii naszej uczelni zakończenie roku akademickiego.

23 maja 2018
Wydarzenia
Międzynarodowa konferencja naukowa

22 maja 2018r. odbyła się konferencja naukowa p.t. Bezpieczeństwo w Polsce i na Ukrainie. Wyzwania dla administracji publicznej, której organizatormi były nasza uczelnia oraz Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського м. Київ.

14 maja 2018
Wydarzenia
EKO? NATURALNIE!

12 maja 2018 r. odbyła się druga edycja konferencji "Dietetyka w kosmetologii" adresowana przede wszystkim do dietetyków, kosmetologów, specjalistów oraz studentów z zakresu promocji zdrowia.

24 kwietnia 2018
Wydarzenia
Dzień otwarty w PWSBiA
12 maja 2018 r. zapraszamy uczniów szkół średnich (i nie tylko) na zwiedzanie uczelni, rozmowy ze studentami oraz prezentacje kierunków studiów. ADMINISTRACJA, DIETETYKA, INFORMATYKA, KOSMETOLOGIA.
23 kwietnia 2018
Wydarzenia
Zadania współczesnej administracji w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego

Dnia 22 kwietnia 2018 r. odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Zadania współczesnej administracji w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego”.

14 grudnia 2017
Wydarzenia
Dietetyka w sporcie

14 stycznia odbyła się konferencja naukowa poświęcona zagadnieniom żywienia w sporcie.

03 grudnia 2017
Aktualności
Sukcesy naszych absolwentów
​Praca licencjacka naszej absolwentki  kierunku administracja  Pani Moniki Traczyk, zajęła drugie miejsce  w konkursie na najlepszą pracę dyplomową lub rozprawę doktorską.
09 października 2017
Wydarzenia
Gaudeamus igitur

W dniu 7 października 2017 r. po raz 27 studenci oraz pracownicy Uczelni usłyszeli Gaudeamus Igitur! Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 rozpoczęła się o godz. 8.15 powitaniem wszystkich zebranych i odegraniem hymnu państwowego.

03 lipca 2017
Wydarzenia
Zakończenie Roku Akademickiego

W dniu 24 czerwca 2017 roku o godzinie 11 tej w Sali Recepcyjnej Budynku A odbyło się uroczyste zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017.

17 maja 2017
Wydarzenia
Komputer kwantowy – idea i perspektywy realizacji
Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty dr inż. Andrzeja Lubańskiego "KOMPUTER KWANTOWY – IDEA I PERSPEKTYWY REALIZACJI". Wykład odbędzie się w Sali Recepcyjnej, (bud. A, parter) o godzinie 13:00.
04 maja 2017
Wydarzenia
I Konferencja Dietetyka w Kosmetologii

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji naukowej poświęconej zagadnieniom dietetyki i kosmetologii - interdyscyplinarność i wzajemne korelacje.

24 kwietnia 2017
Wydarzenia
Goście w PWSBiA
W dmiu 10 kwietnia 2017r  naszą uczelnię. odwiedziła młodzież z Liceun Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej z Białobrzeg.
16 stycznia 2017
Aktualności
Nowe studia podyplomowe
Do naszej oferty dołączyliśmy nowy kierunek studiów podyplomowych w zakresie produkcji i publikacji filmów wideo w internecie.
17 grudnia 2016
Wydarzenia
Zapraszamy na konferencję naukową
Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową p.t. "Bezpieczeństwo państwa i jego zagrożenia w zmieniającej się rzeczywistości społecznej, kulturowej i prawnej".
05 sierpnia 2016
Aktualności
Studia podyplomowe, kursy i szkolenia
Od października 2016 r. ruszają w naszej uczelni nowe studia podyplomowe -  Organizacja i zarządzanie w służbie zdrowia, a w ofercie kursów specjalistycznych oferujemy Państwu nowy kurs nt. Suplementy diety, nutrikosmetyki i kosmetyki ekologiczne.
04 lipca 2016
Wydarzenia
Uroczyste zakończenie roku akademickiego
W dniu 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego połączone z wręczeniem dyplomów absolwentom promocji 2015/2016.
20 stycznia 2016
Aktualności
Rozpoczęła się rekrutacja studentów na rok akademicki 2016/2017
Informujemy, że trwa rekrutacja na wszystkie kierunki studiów.
10 listopada 2015
Aktualności
Studia podyplomowe
Przypominamy o trwającym naborze na atrakcyjne studia podyplomowe w PWSBiA.
10 września 2015
Aktualności
​​Dlaczego warto studiować podyplomowo w PWSBIA?
Studia podyplomowe mają wiele zalet, które nabierają znaczenia na dzisiejszym dynamicznym rynku pracy.Dlaczego warto studiować po ukończeniu studiów licencjackich?
14 sierpnia 2015
Wydarzenia
Nowy kierunek studiów w PWSBiA
Z wielką satysfakcją informujemy, iż Uczelnia uzyskała uprawnienia do prowadzenia studiów I stopnia o profilu praktycznym na kierunku Dietetyka. 
13 sierpnia 2015
Aktualności
Nowe studia podyplomowe
Wszystkich pragnących rozszerzyć swoje kwalifikacje zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych. 
30 kwietnia 2015
Aktualności
Dzień otwarty w PWSBIA
Dnia 16.05. w godzinach od 10.00 do 16.00 zapraszamy do odwiedzenia naszej Uczelni podczas Dnia Otwartego. W programie m.in. spotkania z Wykładowcami PWSBiA, pokaz zabiegów kosmetycznych w nowo otwartej pracowni kosmetologicznej, spotkanie w pracowni automatyki i robotyki oraz prezentacja  studia TV.
 
09 kwietnia 2015
Aktualności
Rekrutacja 2015/2016
​Zapraszamy do naszego Dziekanatu, gdzie już można składać aplikacje na wybrany kierunek studiów na rok akademicki 2015/2016.
19 listopada 2014
Aktualności
Studia podyplomowe Partnerstwo publiczno-prywatne
Rozpoczynamy zapisy na nowy kierunek studiów podyplomowych.
07 lipca 2014
Aktualności
Nowa specjalność w PWSBiA
Nowa specjalnośc na kierunku informatyka w PWSBiA.
01 lipca 2014
Aktualności
Dzieła naszych wykładowców
Wacław Stankiewicz, Ekonomika Instytucjonalna. Zarys wykładu, Wydanie III uzupełnione, wersja elektroniczna. Zapraszamy do zapoznania sie z trzecią, uzupełnioną edycją podręcznika PWSBiA Ekonomika Instytucjonalna.
01 lipca 2014
Wydarzenia
Kreator innowacyjności
Nasza Uczelnia realizuje projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu "Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".
01 lipca 2014
Aktualności
Rekrutacja 2014/2015 rozpoczęta!
Rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne oraz studia podyplomowe w Prywatnej Wyższej Szkole Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie została rozpoczęta. Sprawdź naszą ofertę!
30 czerwca 2014
Aktualności
PWSBiA jest już na Facebooku!
Zapraszamy na nasz profil!
12 czerwca 2014
Wydarzenia
Dyplomy 2014
Zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów. Uroczystość odbędzie się dnia 28 czerwca 2014 r. (sobota) o godz. 11:00 w Sali Senackiej, budynek E.
31 maja 2014
Aktualności
"Bankowość > Finanse> Samorząd - Wiedza on-line" - program dla studentów i nauczycieli akademickich
Z przyjemnością informujemy, że nasza uczelnia bierze udział w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line". ZBP bezpłatnie udostępnia wszystkim studentom i nauczycielom akademickim elektroniczne wersje wiodących pism fachowych.
14 maja 2014
Wydarzenia
Ambasador Julian Sutor doktorem habilitowanym
​Z prawdziwa satysfakcją informujemy, iż Pan Ambasador Julian Sutor, wieloletni pracownik naszej Uczelni, uchwałą nr 42/2013 Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego z dnia 26 lutego 2013 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk prawnych w dyscyplinie prawo.
29 czerwca 2012
Wydarzenia
Dyplomy 2012
Uroczystość wręczania dyplomów studentom kończącym naukę w roku akademickim 2011/2012  odbyła się 30 czerwca 2012 roku. W jednej z reprezentacyjnych sal budynku A zebrali się ubrani w togi tegoroczni absolwenci wraz z licznie przybyłymi osobami towarzyszącymi.
 

Kontakt

Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych,
Komputerowych i Medycznych

ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

INFORMACJE O UCZELNI / REKRUTACJA:  
T: 22 559 21 05
T: 22 559 21 06
T: 22 559 22 35
E: rekrutacja@pwsbia.edu.pl

Copyright © 2019 - PWSBiA