Campus

Spacer wirtualny

Sale wykładowe

Sale prywatna szkoła wyższa

W Campusie Prywatnej Wyższej Szkoły Nauk Społecznych Komputerowych iMedycznych znajduje się ponad 50 sal wykładowych o zróżnicowanej powierzchni, co pozwala na prowadzenie zajęć w pomieszczeniach dostosowanych do liczebności grup. Sale te wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny wspomagający każdą formę procesu dydaktycznego

Laboratoria komputerowe

sale komputerowe szkoła nauk komputerowych Warszawa

Zajęcia w nowocześnie wyposażonych laboratoriach komputerowch są integralną częścią procesu dydaktycznego nie tylko dla studentów kierunków informatycznych. Wyposażenie laboratoriów stanowią najnowszej generacji komputery z procesorem Intel Pentium 4, doskonałej jakości monitory oraz kolorowe drukarki laserowe i skanery. Sprzęt znajdujący się w tych pracowniach jest systematycznie modernizowany w miarę potrzeb dotrzymania kroku w stale rozwijającym się świecie informatyki.

Aula

Centrum Kongresowe szkoła prywatna Warszawa

Dumą Uczelni jest największa w Campusie aula (tzw. "Sala Centrum Kongresowe") na 2500 miejsc, druga po Sali Kongresowej pod względem wielkości w Warszawie. W sali tej odbywają sie różnego rodzaju imprezy, takie jak inauguracje i zakończenia roku akademickiego, konferencje, spotkania z gośćmi, koncerty i inne.

Sport

Sport niepubliczna szkoła wyższa Warszawa

Aktywność fizyczną i kondycję studenci mogą rozwijać w sekcjach sportowych, które działają w ramach Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego.Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, aerobik, tenis, żeglarstwo, kulturystyka to dyscypliny najczęściej uprawiane przez studentów PWSBiA.Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy i instruktorzy sportowi w pełnowymiarowej hali sportowej, siłowni oraz salach do tenisa stołowego.

Rekreacja

Rekreacja wyższa szkoła biznesu

Pełne zieleni "Ogrody Rektorskie" to miejsce, w którym studenci mogą odpocząć w przerwach między zajęciami. Organizowane są tu równiez imprezy studenckie i "grille", a także różne imprezy okolicznościowe.

Gastronomia

Gastronomia szkoła nauk społecznych Warszawa

W kompleksie Uczelni działają nowoczesne punkty gastronomiczne i kawiarenki. Smaczne posiłki przygotowywane są według najlepszych przepisów kuchni polskiej i zagranicznej. Dewizą restauracji "Plikaro" oraz kilku barów jest "smacznie, estetycznie, tanio, szybko".

Bezpieczeństwo

Ochrona szkoła wyższa

O spokój i bezpieczeństwo studentów i kadry dydaktycznej dba Szkolna Służba Ochrony Wewnętrznej. Przy każdym wejściu na teren Campusu znajduje się posterunek, którego zadaniem jest kontrola osób wchodzących na teren Uczelni. Ułatwia to wprowadzony przez władze PWSBiA obowiązek okazywania identyfikatorów przez pracowników i studentów PWSBiA.

Parking

Parking prywatna szkoła wyższa

Specjalnie dla naszych studentów na terenia Campusu zorganizowano parking na ponad 200 samochodów. Parking jest strzeżony całodobowo przez SSOW.

Kontakt

Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych,
Komputerowych i Medycznych

ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

INFORMACJE O UCZELNI / REKRUTACJA:  
T: 22 559 21 05
T: 22 559 21 06
T: 22 559 22 35
E: rekrutacja@pwsbia.edu.pl

Copyright © 2019 - PWSBiA